PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Administration
pt: Administração

en: Error
pt: Erro

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Module
pt: Módulo

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Errors
pt: Erros

en: Warnings
pt: Alertas

en: Compatible
pt: Compatível
