PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: Error
ro: Eroare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Module
ro: Modul

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Errors
ro: Erori

en: Warnings
ro: Avertizări
