PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Error
sl: Napaka

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: About
sl: O modulu
