PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Administration
sq: Administrimi

en: Error
sq: Gabim

en: About
sq: Informacione
