PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Error
sv: Fel

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Module
sv: Modul

en: Requirements
sv: Krav

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Errors
sv: Fel

en: Warnings
sv: Varningar

en: Compatible
sv: Kompatibel
