PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Error
ta: பிழை

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Module
ta: கூடகம்

en: About
ta: பற்றி
