PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Error
te: సమస్య

en: About
te: గురించి
