PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Error
ug: خاتالىق

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: About
ug: ھەققىدە
