PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Error
uk: Помилка

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Errors
uk: Помилки

en: Warnings
uk: Попередження

en: Processed @current out of @total modules.
uk: Оброблено модулів: @current з @total.

en: Compatible
uk: Сумісне
