PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Administration
vi: Quản lý

en: Error
vi: Lỗi

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Warnings
vi: Thắng
