PHP Configuration (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor
