PHP Configuration (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous
