PHP Configuration (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Development
eu: Garapena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add new
eu: Gehitu berria
