PHP Configuration (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
