PHP Configuration (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај
