PHP Configuration (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
