PHP Configuration (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
