PHPMailer (8.x-3.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Mail
hi: मेल

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Missing
hi: लापता
