PHPMailer (8.x-3.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
