PHPMailer (8.x-3.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Mail
mr: ईमेल
