PHPMailer SMTP (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Mail
ne: पत्र

en: Recipient
ne: प्रापक
