PHPMailer SMTP (2.0.4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Default
fr: Par défaut

en: Mail
fr: Courriel

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Missing
fr: Manquant

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: SMTP port
fr: Port SMTP

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
fr: Entrez une adresse, pour avoir un e-mail de test envoyé.

en: Test configuration
fr: Tester la configuration
