PHPMailer SMTP (2.0.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Missing
ta: காணாமல்
