PHPMailer SMTP (2.0.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Mail
cs: E-mail

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Missing
cs: Chybějící

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.
