PHPMailer SMTP (2.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Default
jv: Gawan

en: Mail
jv: Surat

en: Recipient
jv: Penerima
