PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Default
ar: الافتراضي

en: Format
ar: التنسيق

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Missing
ar: مفقود

en: From name
ar: اسم المرسل
