PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Default
oc: Per defaut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Missing
oc: Mancant
