PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mail
mn: Шуудан

en: Plain text
mn: Энгийн текст
