PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: Format
se: Formáhtta

en: Mail
se: E-boasta
