PHPMailer SMTP (2.2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Default
af: Verstek

en: Mail
af: E-pos
