PHPMailer SMTP (2.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Format
bn: ফরম্যাট
