PHPMailer SMTP (2.2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Recipient
eo: Ricevonto
