PHPMailer SMTP (2.2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Disabled
os: Хицæн у

en: No
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат
