PHPMailer SMTP (2.2.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Default
pa: ਮੂਲ
