PHPMailer SMTP (2.2.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
