PHPMailer SMTP (2.2.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Default
id: Bawaan

en: Mail
id: Email

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Recipient
id: Penerima

en: Missing
id: Hilang
