PHPMailer SMTP (2.2.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Default
fi: Oletus

en: Format
fi: Muoto

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Email format
fi: Sähköpostin muoto

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Missing
fi: Puuttuu

en: From name
fi: Lähettäjältä
