PHPMailer SMTP (2.2.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Password
ug: پارول

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
