PHPMailer SMTP (2.2.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Default
ur: طے شدہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Mail
ur: مراسلہ
