PHPMailer SMTP (2.2.5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Mail
be: Пошта

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Recipient
be: Адрасат
