PHPMailer SMTP (2.2.5) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Disabled
hu: Tiltott

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: Mail
hu: Levél

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Email format
hu: Emailek formátuma

en: Recipient
hu: Címzett

en: Missing
hu: Hiányzik

en: From name
hu: Feladó neve

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
hu: Tesztüzenet küldéséhez itt lehet megadni a címzettet.

en: Errors only
hu: Csak hibák

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Message body empty
hu: Az üzenettörzs üres.

en: Invalid address
hu: Érvénytelen cím

en: SMTP settings
hu: SMTP beállítások
