PHPMailer SMTP (2.2.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Mail
lt: Paštas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Email format
lt: El. laiškų formatas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas
