PHPMailer SMTP (2.2.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Email format
fa: قالب‌بندی پست الکترونیکی

en: Recipient
fa: گیرنده

en: From name
fa: نام فرستنده

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه
