PHPMailer SMTP (2.3.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Mail
gl: Correo-e

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Email format
gl: Formato de correo electrónico

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Missing
gl: Perdido

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Message body empty
gl: Corpo da mensagem baleiro
