PHPMailer SMTP (2.3.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: Mail
he: מייל

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Email format
he: פורמט

en: Recipient
he: נמען

en: Missing
he: חסר

en: From name
he: שם השולח

en: From header
he: כותרת מאת

en: Change password
he: שנה סיסמה
