PHPMailer SMTP (2.3.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Format
it: Formato

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Recipient
it: Destinatario

en: Missing
it: Mancante

en: From name
it: Nome del mittente
