PHPMailer SMTP (2.3.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: From name
el: Όνομα αποστολέα
