PHPMailer SMTP (2.3.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Default
kk: Стандартты

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
