PHPMailer SMTP (2.3.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
