PHPMailer SMTP (2.4.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Recipient
ast: Destinatariu
